Ga naar de inhoud
Koningbet Casino Logo

Free Spins en Welkomstbonus bij Koningbet

100% tot €1.000 plus 300 free spins wachten op elke nieuwe speler vanaf een storting van €20. Koningbet verdeelt de spins in 3 dagelijkse sets van 100 op Elvis Frog in Vegas.

Claim 100% tot €1.000 + 300 FS
Koningbet

Koningbet Casino Bonus: welkomstpakket en voorwaarden

De Koningbet Casino Bonus bestaat uit 100% tot €1.000 plus 300 free spins op de eerste storting, te activeren met code WELCOME vanaf een minimale inzet van €20. De 300 free spins worden niet in één keer bijgeschreven: ze komen binnen in 3 dagelijkse sets van 100 spins, te spelen op Elvis Frog in Vegas van BGaming.

Inzetvereiste en tijdslimiet

Over de stortingsbonus geldt een inzetvereiste van 35x het bedrag van storting plus bonus, terwijl winsten uit de free spins 40x moeten worden ingezet. Beide moeten binnen 3 dagen worden omgezet; de free spins zelf worden binnen 72 uur na toekenning geactiveerd. Tijdens het inzetten geldt een maximale inzet van €5 per ronde.

Wij staan maar één actieve bonus per keer toe en een bonus kan op elk moment vanuit het profiel worden geannuleerd. De maximale uitbetaling op de welkomstbonus ligt op €10.000, omdat de cashout-limiet 10x de maximale bonus bedraagt. Alle bonussen worden in UTC bijgeschreven.

Koningbet Casino Bonus

Reload bonussen, cashback en crypto bonus

Naast de welkomstbonus bieden wij terugkerende stortingsbonussen. De Weekend Reload loopt van vrijdag tot zondag en geeft 50% tot €700 plus 50 free spins met code FRIDAY vanaf een storting van €30, met een inzetvereiste van 40x op deposito plus bonus. De Weekly Reload geldt van maandag tot donderdag en levert 50 free spins op met code WEEK, eveneens vanaf €30 storting en met dezelfde 40x inzetvereiste, binnen een termijn van 10 dagen.

Wie met crypto stort kan de Crypto Bonus activeren: 200% tot 3.000 USDT met code FastCrypto vanaf een storting van 100 USDT, eenmalig per spelersaccount, met 40x inzetvereiste binnen 3 dagen. Daarnaast ontvangen spelers dagelijkse cashback van 5% tot 20% afhankelijk van het VIP-niveau, tot €3.000 per dag, en een wekelijkse Live Cashback van 25% tot €200. Beide cashback-vormen kennen slechts 1x inzetvereiste. Een overzicht van alle lopende acties vind je terug in onze toernooien en leaderboards.

Alle bonusbedragen in één overzicht

Onderstaande tabel zet de belangrijkste bonussen en hun voorwaarden naast elkaar, zodat direct duidelijk is welk bedrag, welke minimale storting en welke inzetvereiste bij elke actie horen.

BonusVoorwaarde
Welkomstbonus100% tot €1.000 + 300 free spins, min. storting €20, 35x inzetvereiste
Crypto Bonus200% tot 3.000 USDT, min. storting 100 USDT, 40x inzetvereiste
Weekend Reload50% tot €700 + 50 free spins, min. storting €30, 40x inzetvereiste
Weekly Reload50 free spins, min. storting €30, 40x inzetvereiste
Dagelijkse Cashback5% tot 20% van verlies, max €3.000 per dag, 1x inzetvereiste
Live Cashback25% van wekelijks liveverlies, max €200, 1x inzetvereiste

De lagere inzetvereiste op de cashback-bonussen maakt die winsten sneller opneembaar dan de winsten uit de welkomstbonus of de reload-acties. Voor de spellen waarop deze bonussen gelden, verwijzen we naar ons casino-aanbod.

Vragen over de Koningbet bonus en free spins

Wat bedraagt de welkomstbonus bij Koningbet?

De welkomstbonus bedraagt 100% tot €1.000 plus 300 free spins op de eerste storting, te activeren met code WELCOME vanaf een minimale storting van €20.

Hoe worden de 300 free spins bijgeschreven?

De 300 free spins worden verdeeld in 3 dagelijkse sets van 100 spins op Elvis Frog in Vegas van BGaming en worden binnen 72 uur na toekenning geactiveerd.

Wat is de inzetvereiste van de welkomstbonus?

Over de stortingsbonus geldt 35x inzetvereiste op storting plus bonus, terwijl winsten uit de free spins 40x moeten worden ingezet, allebei binnen 3 dagen.

Hoeveel kan ik maximaal inzetten met bonusgeld?

Tijdens het wagerproces geldt een maximale inzet van €5 per ronde, of 5 USDT per ronde bij de Crypto Bonus.

Wat is de Weekend Reload bonus bij Koningbet?

De Weekend Reload loopt van vrijdag tot zondag en geeft 50% tot €700 plus 50 free spins met code FRIDAY, vanaf een storting van €30 en met een inzetvereiste van 40x.

Is het mogelijk om meerdere bonussen tegelijk te activeren?

Nee, wij staan maar één actieve bonus per keer toe en elke bonus kan op elk moment vanuit het profiel worden geannuleerd.

Claim 100% tot €1.000 + 300 FS

5 min lezen · Bijgewerkt 18 okt 2026